The Jedi Order > Jedi Knight:Dark Forces II > Návod > 03 - The Return Home to Sulon
= 01 = 02 = 03 = 04 = 05 = 06 = 07 = 08 = 09 = 10 = 11 =
= 12 = 13 = 14 = 15 = 16 = 17 = 18 = 19 = 20 = 21 =

03 - The Return Home to Sulon

Po skončení této mapy byste měli mít již tři hvězdičky a dostanete konečně možnost si je přiřazovat, konkrétně k Force Speed. Doporučuju vrazit do Speed dvě hvězdičky, bude se to hodit pro zdolávání dalších tajných míst.

Když se otočíte hned po načtení mapy, tak v koutě kousek podél zdi najdete popraskanou stěnu, u které stojí jeden tusken. Stěnu zničte a máte Secret 1.

Secret 2 je obdobná popraskaná stěna, když obejdete barák zleva. Do baráku se dostanete proražením okna kousek od tohoto secretu.

V domku vlezte dírou v podlaze do suterénu a tam za rohem krátké chodbičky je za popraskanou zdí Secret 3. Vyběhněte po schodech k prvním dveřím, za nimi se dostanete do hangáru, kde je červený klíč, schovaný za bednami.

Vraťte se ke schodům a běžte nahoru. Dostanete se do zahrádky, z níž vede jedna zasypaná cesta, na jejím konci je za zdí Secret 4.

Secret 5 je v chodbě s okny o kus dál, a to konkrétně za zdí, kterou lze odsunout výstřelem. Je ve výklenku na konci chodby. Dojděte dále až k oblasti s vodou. Před skokem do vody sesbírejte klíče (v tomto případě wrench). Ve vodě najděte díru a proplavte do řídicí místnůstky.

Když vylezete zpět na hladinu a kouknete se podél zábran, měli byste vedle vodopádu vidět tmavou díru u hladiny, tam je chodbička nahoru, v jejíž půlce je skryt tusken v Secretu 6. Přes zábranu se dostanete na jednom jejím konci. Za zábranou najdete vchod, za ním cestu nahoru. Dostáváte se k elektrárně.

Když k ní dojdete a pozabíjíte několik mynocků, měli byste stát na okraji, na druhé straně vidět pokračování cesty, a přímo pod vámi pod hladinou ve výklenku je Secret 7. Pozor, látka v nádrži zraňuje, takže uvažte, jestli se vám vůbec podaří secret získat.

Po překonání nádrže se dostáváte do temné chodby s mynocky a hlavně se Secretem 8. Na mapě je poznat podle toho, že je v místě secretu kresba zdi přerušena. Pak pokračujete dále až do dílny Morgana Katarna, kde je světelný meč a droid WeeGee.