The Jedi Order > Jedi Knight:Dark Forces II > Návod > 19 - The Valley of the Jedi
= 01 = 02 = 03 = 04 = 05 = 06 = 07 = 08 = 09 = 10 = 11 =
= 12 = 13 = 14 = 15 = 16 = 17 = 18 = 19 = 20 = 21 =

19 - The Valley of the Jedi

Kousek od začátku najdete výtah. Sjeďte o patro níže, tam najdete Secret 1.

Secret 2 a Secret 3 jsou hned u sebe, do dvojky se dostanete ze země skokem na jeden mostík a z něj na druhý. Z druhého mostíku se pak dostanete skokem do výklenku ve skále, kde je Secret 3.

Secret 4 je v okně o kus dále za rohem. Do okna skočte Force Jumpem.

Secret 5 je pod výtahem, kterým sjedete hlouběji do vykopávek. Abyste se dostali do tajného místa, zmáčkněte tlačítko a seskočte z výtahu.

Secret 6 najdete ze začátku starých chodeb, do kterých se imperiální vojáci prokopali. Tajné místo je za popraskanou zdí.

O kousek dál je u rampy těsně před prostorou se dvěma kell dragony Secret 7, opět za popraskanou zdí. Po boji skočte do jámy na konci na malou římsu. Pokračujte dále až k místu, kde pomocí opakovaného stisku dlaždice odsuňte zeď, vadící v cestě. Za dvěma rohy narazíte na totéž, tentokrát ovšem stiskněte dlaždici nakonec ještě jednou, aby se zeď začala zavírat, a rychle proběhněte.

Pokračujte dále a vlezte do tunelů po levé straně. Až přejdete přes závaží s provazem, tak za rohem hledejte popraskanou zeď se Secretem 8. Tím máte všechna tajná místa z této hry v kapse a zbývá dojít na konec mapy a v dalších dvou porazit Boka a Jereka.