The Jedi Order > Jedi Knight:Dark Forces II > Návod
= 01 = 02 = 03 = 04 = 05 = 06 = 07 = 08 = 09 = 10 = 11 =
= 12 = 13 = 14 = 15 = 16 = 17 = 18 = 19 = 20 = 21 =

01 - Double-Cross on Nar Shaddaa

Nezapomeňte po celou hru myslet na to, jaký konec chcete mít. Pokud chcete dohrát za světlou stranu, nezabíjejte civilisty a vybírejte si hlavně světlé dovednosti. Radši bych řekl "pouze", ale předpokládám, že Gripu moc hráčů neodolá :-) Pokud naopak chcete dohrát temný konec, zabíjejte civilisty – zde se meze kreativitě nekladou, civilisti se nebrání, tak je můžete třeba v zájmu úspory munice všechny umlátit pěstmi. No a pochopitelně si musíte vybírat temné dovednosti. Jedno upozornění na závěr – když si vyberete síly z obou stran, vězte, že při rozhodnutí vám budou sebrány ty síly, pro jejichž stranu se nerozhodnete (tj. skončíte-li jako lightsider, stejně vám hra Force Grip sebere).

Všechny obrázky v popisech map a tajných míst by měly být klikací.

Secret 1 - Krátce za začátkem mapy vylezte z okna chodby na šikmou stěnu a vystoupejte po ní na střechu, tou prolezte do prostory pod ní.

Secret 2 - O kus dál narazíte na dveře, za nimiž je můstek přes propast, hned za dveřmi skočte do propasti dolů na ochoz.

Secret 3 - V místnosti s plošinou, jezdící po šikmé trase, nasedněte na plošinu a nechte se vézt nahoru, vpravo ve stěně byste si měli všimnout otvoru, do něj vlezte.

Secret 4 - Za můstkem, který vede nad malou přistávací plošinou, přeskákejte podél stěny vlevo až dozadu.

Ocitnete se v místnosti za vraty, která otevřete v řídicí místnosti. Než se plně otevřou, musíte proběhnout. Skrz otevřenu podlahu poté skočte na hromadu beden, na jejímž konci je Secret 5.

Secret 6 - Ze Secretu 5 je vidět hromada beden, kterou obejděte zprava, za ní je otvor ve zdi.