The Jedi Order > Jedi Outcast > Návod > Bespin

Bespin

1. Underside

(3 tajná místa)

Hned ze začátku ve zdi kolem pístu úplně nahoře můžete skočit do tajného místa - skočit tam lze ze šikmé vzpěry na pístu. Hlavní cesta vás dovede do větší místnosti, ze které vede chodba s plameny. Když plamen zhasne, použijte Mind Trick na obsluhovače dveří, a pak s Force Speed proběhněte. Výtahem se dostanete k obřímu tubusu s výtahy a vypínajícími se silovými poli - musíte se dostat až nahoru po silových polích a výtazích. Za tubusem je pak další výtah, který nechte odjet a vlezte do tajného místa pod ním.

V další slepé místnosti musíte skočit do jedné (levé) zamřížované roury. Valším tubusu se výše dostanete skokem do proudů vzduchu - takto přeskákáte po plošinách až nahoru. V mrazící komoře je pod schody tajné místo. V místnosti za mrazící komorou je pak hledaný R5.

První tajné místo v otvoru nad pístem.Komora s plameny, kterou je potřeba proběhnout.Tajné místo pod výtahem.

Souboj s rebornem.Pod levými schody je ve výklenku tajné místo.Droid, kterého osvobodíte stisknutím tlačítka.

2. Streets

(2 tajná místa)

Začátek celkem jasný. Zaminovanou chodbu můžete řešit tak, že alternativní střelbou z Heavy Repeateru (má ho Trandoshan) miny zničíte. Pokud droid přežije i bitku v místnosti za chodbou, tak otevře tajné místo. Dostaňte se na ulici a jděte vlevo, kam až to půjde - dostanete se ke kanónu u vrat. Za vraty si vlevo na ochozu všimněte temného koutu s tajným místem. Další cesta po ochozech je celkem jasná, na konci se dostanete do místnosti s tlačítkem, které venku u jámy otevře vrata. Po bitce se dvěma reborny narazíte na zaminovaným most - mezi minami lze proskákat. Za mostem je potřeba skočit do nádrže s vodou vpravo.

Droid přijíždí k tajnému místu.Tajné místo nad ochozem.Bitka.

3. Platform

(1 tajné místo)

Celkem přímočará mapa - probojujte se do místnosti s Artoo a Threepiem, z té je vchod do místnosti, kde je Imp s klíčem. Pod schody, kde stojí droidi, je průlez do tajného místa. Vrátíte se zpět k výtahu - zde si dejte pozor na miny v šachtě. Nahoře je tlačítko, které otevře dveře na platformu. Vrátíte se zase zpět a dveřmi k Tavion, kterou porazíte. Myslím, že zásadní schopností je zde Speed, možná zkuste boj v uzavřeném prostoru - jáma a její chodby.

Jeden reborn číhá hned na začátku.Tajné místo.Boj s Tavion.

« Nar Shaddaa
Cairn Installation »