The Jedi Order > Jedi Outcast > Návod > Kejim Outpost

Kejim Outpost

1. Outpost

(2 tajná místa)

Na začátku jsou zamčená vrata, která lze rozbít kanónem. Ten lze aktivovat ve věži na boku. Za vraty je výtah, dole pak chodba a jediné otevřené dveře, za nimiž je hala, kde je potřeba rozstřelit barel - pamatujte si vzhled - tyto často blokují cestu. Pod ním je chodba končící jakýmsi generátorem, který taky zničit. Pozor, udělá se plamenný jazyk, před kterým lze uniknout dveřmi v chodbě. Pak celkem snadné. V jedné místnosti s malým droidem je výtah, kterým cesta pokračuje. Dostanete se do místnosti s modrým kódem a tlačítky, která odemknou zelenou a červenou sekci.

Zelená sekce obsahuje zelený kód. Do místnosti s mainframy (hučící technika) je potřeba dovést Jan. V červené sekci je také kód a navíc je na ochozu centrální haly tlačítko, které aktivuje přívod energie do kódového zámku. Ochoz je snadný, kód těžší, potřeba absolvovat cestu dvěma tubusy, které vybuchují. Druhý tubus je potřeba překročit vrchem, výtah je v místosti s probe droidy. Pak už jen nacvakat kódy a projít do další části.

Aktivace kanónuStřelba na vrataBarel, pod nímž je cesta

Generátor, který je třeba zničitVýtah, kterým je nutné pokračovatTlačítko na ochozu

2. Base

(3 tajná místa)

Začátek celkem snadný, všímat si tlačítek a rozbitelných oken. V "ledničce" lze dole projít dveřmi a vypnout chlazení. Jinak vyskákat nahoru. Po ochozu ledničky lze dojít do tajného místa. V další hale s elektrizující vodou po ochozu k oknu a rozstřelit tlačítko. Vyjede most. V místnosti pak další tlačítko a další most, za ním tunel. Dále celkem snadná cesta. Všimněte si celkem tří kukaní a haly za nimi. Tlačítko vždy zvedne různě podlahu. Po každém tlačítku lze dohopsat na jedno ze tří míst se zásobami.

V místnosti, kde se po stisku dvou tlačítek objeví lasery, stačí lasery opatrně podlézt. V místnosti se zářením - zde je potřeba aktivovat mousebota a prolézt jím dvířky a tunelem a vypnout záření. Pak už trivka.

Bomba, kterou lze zničit a zabít tak ImpyMůstek v ledničceOkno, za nímž je nutné zničit tlačítko

Pohled mousebota na zámek

 
Artus Mine »